Meranie a regulácia

Kategórie

Výrobcovia

Objednávanie tovaru :

 

Objednávanie tovaru vykonávajte iba na nových stránkach www.synco.sk

 

Uvedené ceny na tejto stránke nie sú aktuálne !

 

   Objednávky niektorých typov produktov môžu byť v tomto období s dlhšími dodacími termínmi kvôli nedostatku tovarov a súčiastok pre ich finálne vyhotovenie. Pri produktoch s dlhšou dodacou dobou Vás o tom budeme informovať, prípadne si môžete overiť dostupnosť tovaru pred jeho objednaním. 

   Pre správne fungovanie objednávania súčasná stránka nevyhovuje, pokiaľ nepovolíte v prehliadači nezabezpečený obsah.

 Po nejakom čase bude táto stránka automaticky presmerenovaná na novú.

   Všetky Vaše účty a registrácie zaniknú zrušením tejto stránky.

 

   Vybraný druh tovaru si môžete najjednoduchšie objednať prostredníctvom Vášho účtu (konta), ktorý si môžete u nás vytvoriť. Prihlásením do Vášho účtu si môžete objednať Vami zvolený tovar. Objednávka je v systéme zaregistrovaná iba po potvrdení všetkých krokov od výberu tovaru až po spôsob doručenia a platby. 

                   

 

   Ak máte záujem môžete si vytvoriť  Váš účet.

 

   Ak si želáte objednať tovar iným spôsobom môžete nás kontaktovať, emailom, poštou prípadne telefonicky a tovar môžeme objednať.

   Objednávky môžete zasielať  24 hodín denne po celý rok. Objednávky odoslané v sobotu, nedeľu a v deň štátneho sviatku budú spracované v nasledujúci pracovný deň. Každá objednávka bude potvrdená zaslaním emailu. Maximálna hodnota objednaného tovaru na jednu objednávku môže byť 2 000,00 € s DPH.

   Ak je hodnota objednávaného tovaru vyššia, je potrebné ju rozdeliť do viacerých objednávok, prípadne je možné dohodnúť individuálne iný spôsob.

 

   Právnickým subjektom oprávneným na podnikanie poskytujeme obchodné podmienky na zľavu pre vybrané produkty. Napíšte nám a my Vás budeme kontaktovať.

 

   Každé objednanie tovaru bude spätne potvrdené komunikáciou s Vami a tovar bude doručený podľa Vašich požiadaviek. Štandardne je tovar doručovaný v pracovných dňoch v priebehu dňa, ale je možné individuálne dohodnúť doručenie v termínoch do 10:00, do 12:00 v pracovných dňoch, prípadne vo vybraných mestách a obciach aj v sobotu.

  Objednanie tovaru podlieha potvrdeniu objednávky a akceptovaniu <


Úvodná stránkaÚvodná stránka

Košík  

(prázdny)

Nové produkty

Momentálne tu nie sú žiadne nové produkty

Zľavnené produkty

  • Priestorová jednotka QAW 912 pre starter KIT
  • QAW 912
    211,20 € (-3%) 204,86 € +Tx
    170,72 € -Tx

Všetky zľavnené

Reklama