Meranie a regulácia

Kategórie

Výrobcovia

Záručné podmienky a reklamácie :

 

  Na všetky ponúkané tovary a produkty je poskytovaná výrobcami štandardná zákonná 24 mesačná záručná doba. V rámci záručnej doby je možné po zistení závad tovar reklamovať. Tovar môžete zaslať na našu adresu uvedenú v kontaktoch a následne dohodneme podmienky reklamácie po jej posúdení. Neposielajte prosím tovar na dobierku a prepravu si poistite.

 

   Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte stav obalu a v prípade poškodenia obalu, skontrolujte aj tovar. Ak zistíte mechanické poškodenie tovaru, tovar nepreberajte, ale spíšte s dopravcom protokol o škode a zároveň nás môžete informovať o vzniknutej situácii prostredníctvom  kontaktu na našej stránke, prípadne emailom, poštou, alebo telefonicky.

 

  Pokiaľ nepodniknete tieto kroky pri doručení tovaru nebude Vaša reklamácia mechanického poškodenia zapríčineného prepravou uznaná.

 

   Pri uplatnení reklamácie je potrebné predložiť záručný list, alebo doklad o kúpe.

   Spotrebiteľ nemá ďalej používať vec, na ktorej zistil vadu. Opotrebovanie vplyvom používania zariadenia/produktu charakteristické pre daný materiál alebo použitie sa nepovažuje za vadu a nezakladá právo na reklamáciu.

   Oprávnená záručná reklamácia je bezplatná, pri neoprávnenej reklamácii ste povinný uhradiť náklady vzniknuté riešením tejto reklamácie.


Úvodná stránkaÚvodná stránka

Košík  

(prázdny)

Nové produkty

Momentálne tu nie sú žiadne nové produkty

Zľavnené produkty

  • Servopohon rádiátorového ventila SSA 995
  • SSA955
    138,00 € (-5%) 131,10 € +Tx
    109,25 € -Tx

Všetky zľavnené

Reklama